רשת מכון העתקות "אור"

רשת מכוני העתקות “אור”, מהוותיקות בענף, הוקמה בשנת 1982 ומציעה מגוון רחב של שירותי צילום, העתקת תכניות, סריקות ממוחשבות והפקות דיגיטליות בפורמט רחב בפריסה ארצית.

העתקת אור במתכונת המקורית היתה שיטה לשכפול מסמכים ושרטוטים באמצעות אור. מדובר בהעתקת תוכניות בפורמט רחב ובאורך כמעט לא מוגבל – עד עשרות מטרים (רוצים לדעת עוד על העתקות אור?).

רשת “אור”, מתמחה בצילום והדפסת תוכניות בנייה לאדריכלים ומתכננים של בתים צמודי קרקע, דירות למגורים, שינוי תבע”ות (תכנון בנין ערים) תשתיות וכבישים. בין לקוחותינו נמנים משרדי ממשלה, עיריות ומועצות מקומיות ועוד… כמעט כל מי שמעורב בבניה בארץ (רשימת לקוחותינו).

אנו מלווים את תפוצת הפרוייקטים בכל צורך, תוך עמידה בלוחות הזמנים ומתן שירות אישי ומקצועי.  העבודה מתבצעת באיכות גבוהה ובציוד מתקדם תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים קצרים במיוחד. במידת הצורך ניתן לתאם איתנו מראש מתן שירות בשעות לא שגרתיות כדי שתוכלו לספק את השירות הטוב ביותר ועמידה בלוחות זמנים קצרים ללקוחותיכם.

הסניפים שלנו

אנחנו מגיעים לכל היעדים. בשעתיים!

מה חדש?

עם התפתחות הטכנולוגיה יותר ויותר עיריות, מועצות מקומיות עוברות לקבלת בקשות להיתרי בנייה ("גרמושקות") יחד עם התוכניות עצמן גם קובץ ממוחשב. תוכניות השמורות בגירסה אלקטרונית קרי, קבצים שמכילים את התוכניות במדיה דיגיטלית.

סגירת תפריט